Farming Simulator 22 - świnie: chlew, gnojówka

Budowa chlewu, zakup świń, korzyści z hodowli wieprzowiny.

Świnie to jedne ze zwierząt hodowlanych w Farming Simulator 22. Z tej strony dowiesz się jak zbudować chlew, zakupić świnie i co finalnie dzięki temu możesz zyskać.

W pierwszej kolejności musisz wybudować chlew. By tego dokonać, otwórz tryb budowania za pomocą kombinacji Shift+P. Teraz przejdź do zakładki Zwierzęta (1) i podkategorii Świnie (2).

090_farming_simulator_22_swinie_chlew_gnojowka_jak_hodowac

Tutaj masz do wyboru kilka rodzajów chlewu (3). Różnią się one rozmiarem - im droższy, tym większy, co z kolei przekłada się na maksymalną liczbę świń (4). Wybierz interesujący cię wariant, kliknij na niego, a następnie przeciągnij w wolne miejsce (5) i wybuduj.

Opuść tryb budowy, podejdź do wzniesionej konstrukcji, a dokładniej do ikonki łapy (6) i otwórz okno zarządzania zwierzętami (7).

091_farming_simulator_22_swinie_chlew_gnojowka_jak_hodowac

Z poziomu tego okna możesz wybierać spośród gatunków świń (8). Każda ma inną cenę (9). Generalnie im droższe, tym bardziej wyrośnięte (10) sztuki. Dorosłe świnie mogą się rozmnażać co kilka miesięcy (11). Gdy upłynie ten czas - i masz wolne miejsce w chlewie - pojawi się nowa świnia.

092_farming_simulator_22_swinie_chlew_gnojowka_jak_hodowac

By mogły się one jednak rozmnażać, musisz zapewnić im odpowiednie warunki. Świnie potrzebują jedzenia. Nie są w tej kwestii wybredne i możesz im dać cokolwiek, jednak jeśli zapewnisz im różnorodność, wzrośnie ich poziom zdrowia (12). Im wyższy, tym więcej gnojówki.

093_farming_simulator_22_swinie_chlew_gnojowka_jak_hodowac

Dbaj o poziom zdrowia świń. Gdy będzie powyżej 0%, będą mogły się rozmnażać. Zebraną gnojówkę z kolei wykorzystasz do nawożenia pól, co zwiększy ich wydajność - i zaowocuje większymi plonami. Nadmiar świń możesz sprzedać, by zarobić dodatkową gotówkę.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pszczoły: miód, ule, wpływ na pola

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami