Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - pszczoły: miód, ule, wpływ na pola

Produkcja miodu i przetwarzanie go na inne surowce.

Pszczoły to jedne ze stworzeń hodowlanych w Farming Simulator 22. Dzięki nim możesz pozyskać miód, pobliskie sąsiedztwo uli także wpływa pozytywnie na uprawy. Z tej strony dowiesz się jak rozpocząć hodowlę i składować miód, a także jakie inne korzyści są z tym związane.

Na początku otwórz tryb budowania za pomocą kombinacji Shift+P. Potem przejdź do zakładki Zwierzęta (1) i do karty Pszczoły (2).

Znajdziesz tutaj kilka uli (3), które różnią się wielkością. Im większy (i droższy) wybudujesz, tym więcej pszczół znajdzie się w środku - co przełoży się na zwiększoną produkcję miodu. Sam proces produkcji nie wymaga twojej ingerencji - musisz jedynie ustawić miejsca z paletami (4) w pobliżu uli.

Po upływie kilku godzin w grze, we wspomnianym miejscu z paletami zaczną pojawiać się palety z miodem (5). Im więcej uli w okolicy, tym szybsza produkcja miodu.

Sam miód możesz załadować wózkiem widłowym na dowolny pojazd i sprzedać w sklepie lub wykorzystać do dalszej produkcji. Ta druga opcja jest bardziej czasochłonna, jednak pozwoli ci uzyskać lepsze profity.

Pamiętaj też o dodatkowej zalecie uli, a mianowicie ich wpływie na uprawy. Jeśli ustawisz je w pobliżu pól, na których rosną ziemniaki, rzepak lub słoneczniki, zwiększą one plony za sprawą zapylania.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze