Farming Simulator 22 - siewniki, sadzarki: sprzęt do wysiewu

Narzędzia służące do wysiewania i sadzenia roślin.

Sianie lub sadzenie to jedna z ważniejszych czynności, które wykonasz w Farming Simulator 22. Stosując odpowiednie narzędzia możesz skrócić czas potrzebny na pracę. Z tej strony dowiesz się jakiego sprzętu używać do wysiewu i nasadzania roślin.

Po tym, jak przygotujesz pole pod uprawę, musisz wysiać bądź wysadzić rośliny, by mogły one rosnąć i dać plon. Do tego potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Otwórz sklep, wejdź do zakładki Narzędzia (1) i zwróć uwagę na dwie karty:

133_farming_simulator_22_siewniki_sadzarki_wysiew_sadzenie_roslin_sprzet
  • Siewniki (2) - za pomocą sprzętu z tej zakładki wysiejesz pszenicę, jęczmień, owies, rzepak, soję, rzodkiew oleistą, trawę i sorgo. Niektóre narzędzia pozwolą dodatkowo spulchnić glebę przed wysiewem - dzięki czemu nie będziesz musiał jej wcześniej kultywować;
  • Sadzarki (3) - te narzędzia z kolei wykorzystasz do sadzenia ziemniaków, topoli, kukurydzy, słonecznika, buraków i trzciny cukrowej.

Generalnie im droższe narzędzie, tym szybsza praca, gdyż pozwoli ono na zasianie bądź zasadzenie roślin na większej części pola przy pojedynczym przejedzie. Pamiętaj jednak, by nie przesadzać, gdyż największe siewniki potrafią być ogromne. Możesz nie być w stanie sprawnie zasiać wąskiego, krętego pola przy ich pomocy - lepiej wtedy wykorzystać mniejsze narzędzie.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - chwastowniki: sprzęt do odchwaszczania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Xbox szykuje linię lakierów do paznokci

Zakup odblokuje DLC w grach.

The Pedestrian - Poradnik, Solucja

Opis zasad i przejścia gry, wszystkie plansze.

Elex 2 - wymagania na PC

Minimalne i rekomendowane.

Escape From Tarkov wkrótce z obsługą DLSS

Razem z dziewięcioma innymi grami.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami