Kolekcjonerski zegarek ze Starfield ujawniony w sieci

Sprzęt z Androidem.

Nietypowe znalezisko w sieci: instrukcja obsługi zegarka ujawnia model przygotowany specjalnie z myślą o kolekcjonerskim wydaniu Starfield od Bethesdy.

Wygląda na to, że za gadżet odpowiada brytyjska firma The Wand Company, zajmująca się na co dzień rekwizytami i replikami. Urządzenie nazwano LPV6 Chronomark Smartwatch.

1
Fragment instrukcji

Futurystyczny zegarek obejmuje napisy Chronomark oraz „Est 2188”, co sugeruje, że mamy do czynienia z firmą prosto w uniwersum powstającej produkcji, zaplanowanej na listopad obecnego roku.

Jak wynika z samej instrukcji, mamy do czynienia z urządzeniem typu „smart”, bazującym na Androidzie, z kolorowym wyświetlaczem zamiast standardowych wskazówek i szeregiem dodatkowych funkcji, jak wyświetlanie faz księżyca, ciśnienia barometrycznego, temperatury i tak dalej.

Sprzęt może też łączyć się telefonami za pośrednictwem Bluetooth i pokazać wilgotność powietrza, prognozę pogody, powiadomienia i inne elementy znane ze sprzętu tego typu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami