Kolejny patch Battlefield 2042 poprawi rejestrację trafień i nie tylko

Aktualizacja pojawi się już jutro.

Jutro, 9 grudnia, pojawi się kolejna aktualizacja Battlefield 2042. Twórcy gry ze studia DICE ujawnili listę przygotowanych zmian i ulepszeń.

Deweloperzy poprawią między innymi rejestrację trafień pociskami, czyli problem, na który od jakiegoś czasu zwracają uwagę fani. Przypomnijmy, że usterka wpływa na rozgrywkę, ponieważ sprawia, że strzelanka nie uwzględnia wszystkich zadawanych obrażeń.

Twórcy wdrożą również zmiany w wyważeniu rozproszenia pocisków i odrzutu, a także ulepszą wyważenie działek 30 mm, 40 mm i 57 mm w pojazdach naziemnych. Celem modyfikacji jest ograniczenia skuteczności wspomnianych broni przeciwko piechocie.

Patch usunie też kilka błędów związanych z granatami i wyrzutniami oraz usterkę, w wyniku której postać gracza mogła stać się niewidzialna dla przeciwników. Do tego liczne udoskonalenia w warstwie dźwiękowej.

Zobacz też: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Pełna lista zmian i poprawek dostępna jest na stronach EA. Aktualizacja Battlefield 2042 o numerze 3.1 pojawi się jutro, 9 grudnia, o godzinie 9:00 czasu polskiego na wszystkich platformach docelowych gry.

DICE jednak zaznacza, że to będzie ostatni patch w tym roku - deweloperzy udają się bowiem na świąteczną przerwę. Kolejne ukażą się dopiero w 2022 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami