Far Cry 6 - Fly Ball

Wyrzutnia piłek i samolot.

Około minuty czy dwóch po zakończeniu misji Dieslowa Daisy zadzwoni do ciebie Philly, by zlecić nowe zadanie. Twoim celem będzie kradzież maszyny do wyrzucania piłek oraz sprowadzenie samolotu wojskowego.

Najpierw musisz udać się na boisko nieopodal miasteczka Verdera, w którym byłeś już nieraz. Można użyć szybkiej podróży lub desantu powietrznego. My wybraliśmy tę drugą opcję, by wylądować na dachu (1) na terenie boiska.

fly1

Maszyna miotająca piłki

Na początku warto wyeliminować snajpera (2), ale poza tym warto zaznaczyć, że nie ma tutaj żadnego alarmu. Wrogowie znajdujący się na boisku nie wezwą posiłków, więc możesz po prostu zacząć otwartą walkę.

fly2

Po starciu wejdź do budynku (3), by zebrać stamtąd czerwoną kartę (4). To klucz, który musisz zdobyć.

fly3

Następnie przejdź na drugą stronę boiska, by wejść do brązowego składziku. W środku znajdziesz maszynę do miotania piłek (5), którą po prostu zabierz. Nie, nie wiemy, gdzie się zmieści.

fly4

Samolot wojskowy

Następny cel to zdobycie samolotu wojskowego. Gra oznaczy ci dwa miejsca, do których możesz się udać. My polecamy wybrać lądowisko na południu (6). Najlepiej wróć do bazy rebeliantów, weź stamtąd śmigłowiec i szybko dostań się na lotnisko, najlepiej spadając z nieba. Dostrzeżesz samolot na płycie.

fly5

Wyląduj przed lotniskiem i pozbądź się snajpera z wieży (7), a potem dwóch wrogów z płyty lotniska. Używaj broni z tłumikiem, żeby nie zwrócić uwagi innych.

fly6

W ten sposób możesz po prostu od razu wejść na skrzydło samolotu i wsiąść do środka (8), by zacząć lot.

fly7

Najtrudniejszy element to wylądowanie. Musisz odpowiednio zwolnić, zanim dotrzesz do celu. Powoli obniżaj się, by dotknąć lądowiska w bazie rebeliantów, a potem skieruj pojazd do hangaru.

fly8

To wszystko, misja się zakończy.

Następnie: Far Cry 6 - Justicia Montero

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Dieslowa Daisy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami