Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 6 dostanie duże rozszerzenie, Ubisoft zaprasza na pokaz

Co to może być?

Twórcy Far Cry 6 opublikowali skromny teaser, który zaprasza na prezentację nowego rozszerzenia do gry. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia ze sporym dodatkiem, a szczegóły poznamy już w przyszłym tygodniu.

Na razie nie wiadomo za wiele, oprócz tego, że rozszerzenie zatytułowano Lost Between Worlds, czyli „Zagubieni między światami”, oraz że prezentacja odbędzie się w najbliższy wtorek o 19:00 czasu polskiego. Pokaz obejrzymy na oficjalnym kanale Ubisoftu w serwisie Twitch.

Tak naprawdę to wszystko, co oficjalnie wiadomo na temat dodatku, istnieją jednak nieoficjalne doniesienia, które rzucają nieco więcej światła na produkcję. W miniony wtorek na stronie Insider Gaming opublikowano przecieki pochodzące od źródeł rzekomo mających dostęp do danych sklepów Xbox i PlayStation. Omawiana grafika miała przedstawiać postać stojącą pośród kryształów przy dużym portalu, w którym można zobaczyć różne lokacje z Far Cry 6.

Wygląda na to, że przeciek jest prawdziwy, ponieważ umieszczona wyżej animacja z zaproszeniem na pokaz dodatku również przedstawia kryształy. W tym kontekście wiarygodności nabiera także opublikowana we wspomnianym artykule lista 11 osiągnięć, które mają pochodzić z Lost Between Worlds.

Z listy wynika, że w rozszerzeniu pojawią się pewnego rodzaju szczeliny oraz próby czasowe, które należy ukończyć jako Dani lub Fai. Akcja prawdopodobnie zabierze nas do światów równoległych, w których odwiedzimy alternatywne wersje znanych miejsc oraz zupełnie nowe lokacje.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze