Far Cry 6 - Szmaragdowa czaszka

Wyprawa po skarb: Znajdź skarb dr Halfmain.

Na tej stronie opisujemy Wyprawę po skarb o nazwie: Szmaragdowa czaszka w Far Cry 6.

202_1

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

  • Region / Obszar: El Este / Conuco
  • Lokacja: Concepcion (miasto)
  • Początek zadania: skrzynka z zadaniem znajduje się na szczycie wieży (1) we wschodniej części miasta
203

Co czego służy zielona czaszka

Kiedy zapoznasz się z zadaniem, opuść miasto i idź w kierunku znacznika misji, który oddalony jest 650 metrów od wieży. Dotrzesz do jaskini. Uważaj, kiedy wejdziesz do środka, gdyż zaatakuje cię jaguar.

Wejdź w głąb jaskini i użyj kotwiczki, by wspiąć się wyżej. Kiedy wskoczysz na wyżej położoną półkę skalną, zaczep się o kolejne punkty, by za pomocą linki z hakiem przedostać się dalej.

204

Idąc dalej, dotrzesz do zwłok martwej kobiety, która trzyma pechową czaszkę (2). Kiedy zabierzesz ten przedmiot, wybuch granatu utoruje ci dalszą drogę. Wyjdziesz na zewnątrz z jaskini.

205

Idź w kierunku kolejnej jaskini - dotrzesz tam podążając za znacznikiem misji. Kiedy wejdziesz do groty, zaatakuje się krokodyl. Gdy się go pozbędziesz, umieść czaszkę w posągu (3). Wówczas otworzy się przejście do sali, w której ukryty jest skarb.

206

Kiedy wejdziesz do środka, zabij krokodyle. Wejdź po schodach, które znajdują się po prawej stronie. Zaczep się kotwiczką (4), rozhuśtaj się i wskocz na półkę, gdzie znajduje się kolejny posąg (5). Umieść w nim czaszkę.

207

Wówczas - naprzeciwko - pojawi się trzeci posąg (6), w którym także umieść czaszkę.

208

Wejdź po schodach. Zobaczysz, że otworzyło się przejście (7) prowadzące na górę. Kiedy wejdziesz do tego pomieszczenia, główny bohater zacznie się dusić od oparów, więc działaj szybko. Wespnij się na wyżej położoną półkę skalną.

209

Na górze uważaj na dwie pułapki. Zniszcz je z dalszej odległości, a potem rozwal drewnianą barykadę (8), jeśli pułapki tego nie zrobiły

210

Przed sobą zobaczysz skrzynię ze skarbem (9). Uważaj, abyś nie spadł/a, gdyż kamienna ścieżka jest częściowo zniszczona. Przeskocz przez urwisko w odpowiednim miejscu. Kiedy zabierzesz skarb, jaskinia zacznie się walić. Poczekaj chwilę i użyj szybkiej podróży, aby opuścić to miejsce.

211

Następnie: Far Cry 6 - Pożegnalne prezenty

Powrót: Far Cry 6 - wszystkie Wyprawy po skarb

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami