Dragon Age 4 trafi tylko na PC i next-geny?

Pożegnanie generacji.

Dragon Age 4 ukaże się tylko na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S - wynika z informacji zamieszczonej w serwisie LinkedIn przez jednego z byłych pracowników BioWare.

Daniel Nordlander pracuje obecnie w Counterplay Games i zajmował się Godfall, jednak wcześniej pełnił rolę głównego projektanta postaci gracza. Wymieniając tytuły, nad którymi pracował, przy nowym Dragon Age umieścił tylko PC i konsole obecnej generacji jako platformy docelowe.

EA nie potwierdziło jeszcze oficjalnie platform, na które zmierza Dragon Age 4. Nie znamy też daty premiery. Jeff Grubb z VentureBeat twierdził w lipcu, że RPG ukaże się w 2023 roku.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, bohater gry nie będzie kimś wyjątkowym czy wybrańcem, a zwykłym śmiałkiem, który stawi czoła złu. Akcja rozgrywa się w imperium Tevinteru. Powrócą mroczne pomioty, a także - rzecz jasna - Solas z Inkwizycji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami