Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Age: Dreadwolf może być już niedaleko. Pojawiła się kolejna wskazówka

BioWare jest podobno pewne terminu.

Pojawiły się kolejne doniesienia sugerujące, że premiera Dragon Age: Dreadwolf odbędzie się jeszcze w 2024 roku. Tym razem źródłem jest obeznany w kulisach branży gier dziennikarz - Jeff Grubb.

Insider poruszył temat wyczekiwanej produkcji od BioWare w odcinku podcastu Game Mess, poświęconemu aktualnej sytuacji w Electronic Arts. Nie zagłębiał się szczególnie w temat samego Dragon Age: Dreadwolf, choć zdradził, że firma zamierze wydać grę jeszcze w 2024 roku. Pracownicy BioWare są podobno „bardzo pewni” tego terminu.

Podobne doniesienia mogliśmy usłyszeć już w listopadzie, gdy wzmianka o premierze w 2024 roku pojawiła się na profilu Linkedin Kevina Scotta - starszego animatora przerwyników filmowych. Z drugiej strony obawy może budzić fakt, że na dobrą sprawę nie widzieliśmy jeszcze żadnego konretnego zwiastuna, nie mówiąc już nawet o pokazie gameplayu.

Od pierwszej zapowiedzi nowego Dragon Age minie w tym roku 5 lat.Zobacz na YouTube

Być może EA szykuje się do eskpresowej kampanii marketingowej i wydania gry pod sam koniec roku. Na ten moment może być pewni, że jakąś formę prezentacji Dragon Age: Dreadwolf zobaczymy latem. Specjalne wydarzenie zostało zapowiedziane w grudniu, ale studio nie pokusiło się o ujawnienie konkretów. Krótka zapowiedź pozwoliła jedynie rzucić okiem na kilka lokacji, które zapewne odwiedzimy w grze.

Wiemy już, że fabuła sequela opowie o dalszych losach świata po wydarzeniach z Inwkizycji. Główną rolę odegra tytułowy Straszliwy Wilk - starożytny bóg kłamstw w panteonie elfów. Najprawdopobniej w końcu zajrzymy do Tevinteru - starożytnego i potężnego imperium, rządzonego przez magów.

Read this next