Far Cry 6 - Radio Libertad

Odnów sieć radiową.

Po misji Bombowy szum Bicho powie, żeby odwiedzić go w jego domu. Udaj się tam w dowolny sposób i przyjmij zlecenie. Musisz włączyć trzy nadajniki. Nie ma co sobie utrudniać życia - najpierw udaj się do najbliższego z trzech (1).

radio1

Gdy zbliżysz się do budynku (2), do którego musisz wejść, będziesz musiał pozbyć się paru wrogów. Nie stanowią jednak żadnego wyzwania - a najlepiej rozpraw się z kilkoma z daleka, dzięki broni z tłumikiem. Potem wejdź do środka i użyj dźwigni.

radio2

Drugi nadajnik jest w opuszczonym budynku. Na dach wejdziesz po małej przybuduwce (3), a następnie musisz użyć kotwiczki i pnączy, by wspiąć się na samą górę.

radio3

Przejdź w stronę dźwigni nadajnika na końcu dachu. Okaże się, że nie działa. Musisz pójść do małego pomieszczenia obok, ale by otworzyć drzwi, musisz odstrzelić kłódkę (4) przez okno z drugiej strony.

radio4

Kiedy to zrobisz, wejdź do środka i napraw urządzenie na ścianie, dzięki któremu dźwignia zadziała. Później udaj się do ostatniego nadajnika - jest na szczycie wysokiej wieży (5), gdzie musisz wspinać się dalej po zepsutej drabince i pnączach.

radio5

Cel się zaktualizuje. Pozostaje ostateczne wyłącznie blokady sygnału. Udaj się na oznaczone miejsce misji, gdzie czeka na ciebie trochę wrogów, z którymi trzeba się rozprawić. Potem idź do wielkiego nadajnika i wyłącz urządzenie (6).

radio6

Na końcu pozostaje tylko wspiąć się na szczyt kopuły nadajnika (7) i przełączyć tam dźwignię. Potem stój i obserwuj, jak wszystko w bazie pod tobą efektownie wybucha. Misja się zakończy.

radio7

Następnie: Far Cry 6 - Radio partyzanckie

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Bombowy szum

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami