Far Cry 6 - Supremo: ulepszanie plecaka, wymiana gadżetów

Edycja zdolności i przedmiotów do rzucania.

Każde Supremo w Far Cry 6 oferuje dość szerokie możliwości jego modyfikacji. Dotyczy to zarówno zdobywania nowych umiejętności postaci, jak i kupna oraz wymiany gadżetów, czyli przedmiotów do rzucania, które nosimy w kieszeniach plecaka.

Jeżeli szukasz podstawowych informacji o plecakach, zajrzyj na naszą stronę o zdobywaniu nowych Supremo oraz ich używaniu.

Na tej stronie:

Modyfikacje Supremo

Aby ulepszyć Supremo, musisz udać się do stołu warsztatowego, a następnie po interakcji z nim wybrać Supremo (1). Następnie wybierz, który plecak chcesz modyfikować - ten wyposażony przez ciebie jest zaznaczony „ptaszkiem”.

far_cry_6_supremo_edycja_2

W każdym Supremo możesz zainstalować i dowolnie wymieniać dwie modyfikacje (2). Trzecia to specjalna zdolność Supremo, która nie może zostać zmieniona.

far_cry_6_supremo_edycja_3

Wspomniane modyfikacje to:

 • „miejsce na Supremo” (3) - znajdziesz tu mnóstwo zdolności postaci, np.: szybsze odnawianie życia, większa szybkość ruchu, szybsze odnawianie energii, zwiększenie zapasu konkretnej amunicji, zwiększenie odporności na konkretny typ obrażeń
 • „miejsce na ładunek Supremo” (4) - zdolności zwiększające szybkość ładowania specjalnej mocy Supremo w konkretnych warunkach, np.: przy serii zabójstw, strzale w głowę czy zabójstwie wybuchem pojazdu
far_cry_6_suprem_edycja_4

Aby zapełnić „miejsce na Supremo” i „miejsce na ładunek Supremo”, wybierz odpowiedni slot, a zobaczysz listę dostępnych modyfikacji.

Wskaż daną modyfikację, a zobaczysz koszt jej wytworzenia (5). Do wszystkich będzie potrzebny klej supremo.

far_cry_6_suprem_edycja_5

Zakupione (wytworzone) modyfikacje możesz swobodnie wymieniać w dowolnym momencie.

Gadżety - kupowanie i wymiana

Sekcja Modyfikacje gadżetów (6) ma nieco mylącą nazwę, ale pozwala wybrać, jakie przedmioty do rzucania chcemy przy sobie nosić - a także kupić nowe.

far_cry_6_suprem_edycja_6

Jak widzisz, możesz mieć przy sobie cztery takie przedmioty. Wybierz dowolny kafelek, by przejrzeć listę dostępnych przedmiotów do rzucania.

Najedź na niedostępny przedmiot, by zobaczyć, co potrzebujesz do jego wytworzenia (7). Raz wytworzony przedmiot do rzucania jest już dostępny na zawsze, z tym że jest traktowany jak amunicja i musisz go uzupełniać.

far_cry_6_suprem_edycja_7

Zazwyczaj do wytworzenia gadżetów wystarczają surowce, ale niektóre zdobędziesz dopiero, gdy kupisz odpowiedni plecak Supremo, o czym poinformuje cię napis (8) na żółtym tle. Takim przedmiotem jest np. Zbiornik leczniczy.

far_cry_6_suprem_edycja_8

Wśród gadżetów, a więc przedmiotów do rzucania, znajdziesz przykładowo:

 • piłkę do odwracania uwagi
 • koktajl mołotowa
 • wybuchowy kanister
 • granat IEM
 • granat odłamkowy
 • dynamit
 • różne rodzaje min
 • nóż do rzucania
 • strzykawkę leczącą
 • przynętę na zwierzęta

Następnie: Far Cry 6 - bryka: ulepszanie i edycja samochodu

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - bryka: przyzwanie samochodu i zmiana pojazdu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami