Far Cry 6 - Prawdziwy fart

Znajdź obóz Clary.

Pierwsza misja, w której złapiesz jakąkolwiek broń, to właśnie Prawdziwy fart. Po dość krótkim prologu, pora na jeszcze krótsze zadanie.

Na początku, po scence, weź pistolet ze skrzyni (1) na plaży, a potem idź prosto w stronę bunkra (2) na końcu ścieżki.

fart1

W bunkrze możesz zebrać części do craftingu, musisz tylko zniszczyć blokujące wejście deski ciosem maczetą (F na klawiaturze lub prawy analog na padzie). Idź dalej ścieżką.

Usłyszysz strzał. Kucnij i skradaj się (Ctrl na PC lub B/kółko na padzie). Zobaczysz żołnierzy, stojących tyłem do ciebie. Gdy się skradasz, możesz wyeliminować każdego od tyłu po cichu - wciskając F lub prawy analog.

fart2

Podniesiesz trochę amunicji z pierwszego pokonanego, lecz kolejnego wroga też lepiej zabić po cichu, bo dalej - w tunelu - jest jeszcze ostatni żołnierz . Tego możesz już zastrzelić, jeśli chcesz. Pamiętaj, że kiedy przytrzymasz kogoś na celowniku, zostanie on oznaczony ikonką jednostki (3).

fart3

Przechodząc przez tunel otwórz skrzynię, w której grzebał żołnierz i idź dalej. Na końcu ścieżki zobaczysz linkę z hakiem (4). Weź ją, a następnie zaczep we wskazanym miejscu (5) na skale wyżej.

fart4

Wspinaj się na górę i idź dalej ścieżką, by rozpocząć dłuższą scenkę przerywnikową, wprowadzającą przywódczynię rebeliantów.

Następnie: Far Cry 6 - Jedyny taki Juan

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - La Noche de la Muerte

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami