Standardowe wydanie Battlefield 2042 z upgrade'em na next-geny

Ale nadal jest drożej.

Electronic Arts potwierdziło, że osoby decydujące się na zakup nowego standardowego wydania cyfrowego Battlefield 2042 na PS4 i Xbox One będą mogły bez dodatkowych opłat pobrać także wersję PS5 i Xbox Series X/S.

Taka oferta obowiązywała już wcześniej, ale wyłącznie w przypadku droższych edycji Gold oraz Ultimate. Teraz została rozszerzona, by objąć także tańszą opcję.

Tańszą, ale nie darmową. Warto bowiem zauważyć, że w sprzedaży są teraz dwa wydania standardowe: jedno z opcją cross-gen (na obie generacje, a nie - jak poprzednio - tylko na nową) oraz drugie - bez niego (tylko nas starszą generację). To pierwsze kosztuje 50 zł więcej.

Wydawca zapewnia, że możliwe będzie bezproblemowe przeniesienie postępów, jeśli gracze „zdecydują się na zakup nowej konsoli na święta, czy też później” - czytamy na oficjalnym forum.

Oferta działa także w drugą stronę - posiadacze wersji PS5 i Xbox Series X/S pobiorą również odsłony PS4 oraz Xbox One.

Oczywiście, wszystko to nadal w ramach jednej rodziny konsol, a więc przejście z PlayStation na Xbox - lub w drugą stronę - nie będzie możliwe. Nowe wydanie standardowe dostępne jest tylko w wersji cyfrowej.

„Jeśli nadal gracie na starszym sprzęcie lub z innych powodów nie wiecie, na jaką platformę kupić grę, oferujemy w ten sposób nową opcję. Mamy nadzieję, że pomoże” - dodaje EA.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami