FIFA 22 i anime - EA sprzedaje nietypowe przedmioty kosmetyczne

Tego jeszcze nie było.

  • W sklepie FUT dostępne są przedmioty z fikcyjnego anime
  • EA wymyśliło postacie i krótką historię
  • Do kupienia stroje dla piłkarzy czy wielkie trofeum z bohaterką

W trybie Ultimate Team w FIFA 22 pojawiły się przedmioty kosmetyczne, które są zaskakującą nowością dla serii. Gracze mogą kupić w sklepie ozdoby z fikcyjnego anime, którego głównymi bohaterami są niejaka Mirai i wielki robot.

„Mirai, niedoświadczona pilotka, i jej starożytny mech Kako mierzą się z pierwszym w historii kaiju poziomu XI” - czytamy w opisie. „Kiedy Mirai dzielnie walczyła z kaiju, Kako został wzmocniony siłą jej duszy”.

fut1
Taki widok wita nas aktualnie w Ultimate Team

Do nabycia dwa pakiety, podstawowy i „pełny”. W paczkach znajdziemy między innymi inspirowane „mechaniczną duszą Mirai” stroje dla piłkarzy, herb czy motyw stadionu.

fut2

Jest też ogromne trofeum, które możemy postawić w rogu murawy, a także loża VIP o nazwie Mechardzeń.

fut4
fut3

Podstawowy pakiet wyceniono na 1000 punktów FIFA lub 90 tysięcy FUT Coins, a droższy kosztuje 1500 punktów lub 135 tysięcy monet. 1600 FIFA Points kosztuje w sklepie FUT 65 zł.

Zobacz: FIFA 22 - poradnik i najlepsze porady

Niektórzy internauci dość krytycznie zareagowali na wprowadzenie do sklepu FUT przedmiotów związanych z Mirai. Poniżej jedna z przykładowych wypowiedzi.

„Co to, do cholery, jest...? Czy grupą docelową EA są 9-latkowie? Oni naprawdę zapłacili komuś, żeby to wymyślił, z przekonaniem, że to będzie się sprzedawać. Mam 25 lat i po zobaczeniu tego mam wrażenie, że jestem trochę za stary na tę grę” - napisał Banterlad101.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami