Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przeceny na Xbox Series X/S - kup konsolę Microsoftu w niskiej cenie

Next-genowe doświadczenie za niewielkie pieniądze.

Xbox Series X oraz Xbox Series S to najnowsze konsole Microsoftu. Oferują najlepsze rozwiązania znane z poprzedniej generacji sprzętu, a także dodają mnóstwo nowych funkcji. W RTV Euro AGD trwają właśnie przeceny na platformy „zielonych”.

Zależnie od preferencji użytkownika, sklep przygotował kilka zestawów promocyjnych - z grami lub dodatkowymi kontrolerami. Poniżej zamieszczamy omówienie wybranych ofert.

Xbox Series S to tańsza z dwóch wypuszczonych konsol. Cechuje się kompaktowymi wymiarami i została w pełni przystosowana do dystrybucji cyfrowej - nie mamy tu napędu na płyty, ale za to w środku znajduje się pojemny dysk SSD o pojemności 512 GB. Jest to świetny wybór, jeśli poszukujemy niewielkiego sprzętu do okazjonalnego grania.

Xbox Series X to mocniejszy wariant platformy. Cechuje się usprawnionymi podzespołami, dzięki którym doświadczymy najnowszych gier w jeszcze lepszej oprawie wizualnej. Zaawansowanych graczy z pewnością ucieszy dysk twardy o pojemności jednego terabajta, na którym zainstalujemy gry oraz nagramy najciekawsze momenty rozgrywki. W RTV Euro AGD znajdziemy zestawy konsoli z grami, lub modularnym kontrolerem Xbox Elite Series 2.

Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podaliśmy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.