Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry Electronic Arts przecenione w RTV Euro AGD

Najlepsze tytuły EA w niskich cenach.

W sklepie RTV Euro AGD trwa promocja na wybrane gry od Electronic Arts. Sklepobniżył ceny najpopularniejszych tytułów na konsole i PC. Poniżej zamieszczamy odnośniki do najciekawszych ofert.

Promocja trwa do 08.05 do godz. 23:45.

FIFA 22 to najnowsza odsłona kultowej serii symulatorów piłkarskich. Nowością w wydaniu o numerze 22 jest zastosowanie technologii Hypermotion. Zawodowi piłkarze zostali nagrani w specjalnych strojach podczas sparingu, po czym nagrania wykorzystano do szkolenia sztucznej inteligencji. Dzięki temu gra potrafi wygenerować setki unikalnych animacji zawodnika w różnych sytuacjach.

Piąta część wyścigowej sagi od Codemasters. W GRID Legends twórcy postanowili zaimplementować mocno fabularyzowany tryb kariery. Sekwencje z aktorami zrealizowano w formie serialu dokumentalnego, rejestrującego wschodzącą karierę naszej postaci.

W niższej cenie kupimy również The Sims 4. Czwarta odsłona popularnych „simsów” poprawia optymalizację gry, ponownie dzieląc dostępny świat na mniejsze przestrzenie, pomiędzy którymi czekają nas krótkie ekrany ładowania. Wprowadza też możliwość wykonywania kilku czynności równocześnie, jak na przykład gotowanie i rozmawianie.

Warto zainteresować się również szerokim pakietem dodatków do gry The Sims 4. Linki zamieszczamy poniżej.

Wszystkie gry EA objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.