Bethesda bada problemy Deathloop na PC

Są dla twórców priorytetem.

Przedstawiciele Bethesdy skomentowali doniesienia graczy o problemach z Deathloop na PC. Firma przygląda się kłopotom z działaniem produkcji.

„Jesteśmy świadomi zgłoszeń, że część użytkowników komputerów zmaga się z problemami ze spadkami płynności. Aktywnie badamy błąd, który traktujemy priorytetowo i przekażemy więcej informacji tak szybko, jak to będzie możliwe” - na forum Reddit zapewnia niejaki MortalEmperor, odpowiedzialny za kontakt z fanami tytułu.

Wielu graczy zwraca uwagę na duże spadki liczby klatek na sekundę, o czym piszą między innymi w recenzjach na Steamie. Problemy występują również na mocnych PC, wyposażonych na przykład w kartę GeForce RTX 3070 Ti.

Niektórzy twierdzą, że źródłem kłopotów technicznych jest zabezpieczenie antypirackie Denuvo. Nasz kolega z redakcji Digital Foundry - Alexander Battaglia - przekonuje jednak, że obecnie „nie ma bezpośrednich dowodów” na poparcie wspomnianej tezy.

Dziennikarz zauważa, że do spadków płynności dochodzi przede wszystkim w trakcie przesuwania kamery za pomocą myszy i gdy zniesiony jest limit liczby klatek na sekundę. Co ciekawe, kłopotu podobno nie ma podczas używania pada.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami