Remake Star Wars: KotOR potwierdzony na PS5

Revan powraca.

Podczas imprezy PlayStation Showcase potwierdzono nieoficjalne doniesienia z kwietnia - studio Aspyr tworzy remake Star Wars: Knights of the Old Republic.

Jak podano, „konsolowa wyłączność” w okresie premiery będzie należała do PlayStation 5. Gra ukaże się także na PC. Nie podano żadnych innych szczegółów. Zaprezentowany materiał wideo nie prezentuje ujęć z rozgrywki, a jedynie dobrze znanego, zamaskowanego Revana.

Oryginalne Knights of the Old Republic debiutowało w 2003 roku. Tytuł osadzono na cztery tysiące lat przed wydarzeniami, które zaprezentowano w filmowej serii, a opowieść skupia się na odwiecznym konflikcie między Jedi i Sithami.

Pierwsze niepotwierdzone informacje o nowym wydaniu Knights of the Old Republic pojawiły się wcześniej, już w styczniu. O grze mówił Bespin Bulletin, czyli informator znany wśród fanów „Gwiezdnych wojen”.

Aspyr nie ma większego doświadczenia w projektach o takiej skali, zajmując się w przeszłości głównie konwersjami i portami.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami