Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejnie doniesienia o Star Wars KOTOR. Remake opracowuje podobno nowe studio

Jeszcze nie wszystko stracone.

W ostatnich tygodniach ciemne chmury zebrały się nad remakiem cenionego Knights of the Old Republic. Prace nad grą miały zostać wstrzymane, a przyszłość produkcji stanęła pod znakiem zapytania. Pojawiło się jednak światełko w tunelu.

W ostatnich miesiącach mówiło się o wstrzymaniu produkcji przez Aspyr Media, a niektórzy pracownicy studia byli zdania, że projekt przejmie Saber Interactive. Dziś właściciel obu spółek, Embracer Group, potwierdził przetasowania związane z pewną dużą produkcją, choć nie padł żaden konkretny tytuł:

Jeden z projektów AAA Grupy [Embracer – dop. red.] przeniósł się do innego studia wewnątrz Grupy” - poinformowała firma. -„Zrobiono to, aby odpowiednio wysoko zawiesić poprzeczkę jakości tego tytułu. Nie spodziewamy się żadnych istotnych opóźnień związanych z tym przejściem”.

Najprawdopodobniej chodzi o remake Star Wars: Knights of the Old Republic. Pierwotnie zapowiedziana we wrześniu ubiegłego roku produkcja miała trafić na PC i PS5 pod koniec tego roku, jednak przez wewnętrzne problemy producenta niemal z całkowitą pewnością nie powstanie w planowanym terminie. Obecnie spekuluje się, że nie zobaczymy jej wcześniej, niż przed 2025 rokiem.

Star Wars: Knights of the Old Republic (KotOR) to wydana w 2003 roku gra RPG osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tytuł stworzony przez kultowe studio Bioware zebrał przytłaczająco pozytywne recenzje i do dziś uważany jest za jedną z najlepszych gier na licencji Star Wars.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Star Wars

Video Game

Star Wars: Knights Of The Old Republic

Android, iOS, Xbox, PC, Nintendo Switch

See 1 more
Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze