Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legacy of the Sith to nowy dodatek do Star Wars: The Old Republic

Premiera w okresie świątecznym.

  • Premiera pod koniec roku
  • Nowe możliwości łączenia klas, wątek fabularny i więcej
  • Za darmo dla wszystkich

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy premiery The Old Republic, kultowe MMO otrzyma nowy dodatek. BioWare zapowiedziało rozszerzenie o nazwie Legacy of the Sith.

DLC zadebiutuje w okresie świątecznym 2021 roku i będzie darmowe dla wszystkich graczy. Wprowadzi nową historię i misje, aktualizację systemu walki i inne atrakcje.

„Legacy of the Sith będzie kontynuacją dynamicznej fabuły Gwiezdnych Wojen, w której gracze zostaną wysłani z militarną misją zabezpieczenia newralgicznej planety dla ich frakcji” - czytamy w informacji prasowej. „W trakcie misji odkryją ostateczny plan renegata Sithów - Darth Malgusa”.

Zwiedzimy ruiny fortecy Sithów

Aktualizacja zwiększy maksymalny poziom do 80. i wprowadzi rzekomo największe do tej pory wyzwania, np. misje kooperacyjne - w tym Flashpoint w grobowcu na planecie Elom czy Operacja we wraku kosmicznej stacji badawczej.

Nowością są również Style Walki, które pozwolą wybrać historię jednej z klas i połączyć ją z umiejętnościami innych, powiązanych technologicznie lub mocą archetypów postaci. Dzięki temu możliwe są kombinacje takie jak Trooper z karabinem snajperskim, Sith Inquisitor z mieczem świetlnym w obu dłoniach czy Jedi w sekrecie korzystający z ciemnej strony Mocy.

Każdy zagra tak, jak lubi

Do tego przebudowany system tworzenia postaci, aktualizacje związane z ekwipunkiem i wyposażeniem, a także „ujednolicony projekt bohaterów”.

BioWare zapewnia, że nowy dodatek to dopiero początek celebracji 10. urodzin gry, bo w 2022 roku fani doczekają się nowej zawartości, wydarzeń i aktualizacji.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze