Abandoned ukaże się w 2022 roku pod inną nazwą

Wyjaśniają twórcy.

  • Premierę Abandoned zaplanowano na 2022 rok
  • Obecny tytuł gry to jedynie nazwa kodowa
  • Produkcja nie jest jeszcze gotowa na publiczny pokaz

Twórcy wzbudzającego kontrowersje Abandoned na stronie internetowej projektu opublikowali FAQ (najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi), w którym ujawnili przybliżoną datę premiery gry.

Jak poinformowali deweloperzy, pozycja ukaże się w 2022 roku, aczkolwiek dokładnego terminu debiutu na razie nie przedstawiono. Co ważne, deweloperzy przygotowują także pudełkowe wydanie produkcji.

Gra jednak ukaże się pod innym tytułem. Twórcy wyjaśniają, że Abandoned to jedynie nazwa kodowa - tłumaczą, że ostateczna zostanie zaprezentowana wraz z pierwszym pokazem właściwej rozgrywki. Nie wiadomo jednak, kiedy ujrzymy projekt w akcji, ponieważ podobno zapowiedziano go „za wcześnie”.

„Zgromadziliśmy większą grupę fanów niż początkowo chcieliśmy, więc musimy jeszcze bardziej dopracować produkcję. Nawet teraz nie jest gotowa dla publiki” - przekonują deweloperzy.

Wkrótce jednak pojawi się ponoć prolog, który będzie można rozegrać. Data premiery nie jest znana, ale wiadomo, że ukaże się jako osobna pozycja na PS5, z własnym zestawem trofeów do odblokowania.

W oficjalnym FAQ twórcy Abandoned po raz kolejny zapewnili też, że - wbrew spekulacjom internautów - odpowiedzialne za projekt studio Blue Box nie ma powiązań z Hideo Kojimą, a jest niezależnym zespołem z Holandii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami