Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Abandoned nie powstanie? Twórcy usuwają tweety

Kolejne kontrowersje.

Przyszłość kontrowersyjnego horroru Abandoned stanęła pod znakiem zapytania. Z sieci zniknęły wpisy twórców z planami na przyszłość produkcji, co część graczy postrzega jako oznaka, że gra może zostać... porzucona.

Odpowiedzialne za prace studio Blue Box Game w ostatnim okresie milczy, a teraz streamer Lance McDonald doszukał się na Twitterze, że zniknęły wcześniejsze wpisy deweloperów, mówiące między innymi o planach na wydanie „wkrótce” grywalnej wersji demonstracyjnej.

Co więcej, usunięto także wiadomości, które wyjaśniały, że specjalna aplikacja wydana na PlayStation w celu promocji tytułu zostanie naprawiona, by zaoferować więcej treści.

„Nie wydaje mi się, żeby ta gra kiedykolwiek istniała” - podsumowuje McDonald.

Nie byłyby to pierwsze kontrowersje związane z Abandoned. Ostatnio o grze informowaliśmy we wrześniu, gdy ujawniono, że tytuł ukaże się jeszcze w tym roku, ale pod inną nazwą. Na oficjalnej stronie produkcji nadal zapowiadany jest prolog.

Historia projektu wypełniłaby jednak małą książkę, od samej zapowiedzi wywołując mnóstwo reakcji. Gracze spekulowali, że całość jest nowym Silent Hill, zapowiedzią kolejnego Metal Gear Solid od Hideo Kojimy lub w ogóle nie istnieje. To ostatnie wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze