Forza Horizon 5 pozwoli zmienić dźwięk silnika - wideo od twórców prezentuje wyczekiwaną nowość

Duże możliwości.

Deweloperzy z Playground Games zaprezentowali nową funkcję modyfikacji dźwięku aut w Forza Horizon 5. Materiał wideo prezentuje mnogość opcji, które wpłyną na brzmienie silnika.

Praktycznie każda modyfikacja - nie tylko wydech, ale nawet wał rozrządczy - ma znaczenie. W menu customizacji w dowolnym momencie można też przytrzymać przycisk gazu, by posłuchać auta.

Czytając komentarze graczy na Reddicie czy oficjalnym kanale YouTube twórców, można dostrzec, że na tego typu nowość czekało wyjątkowo wielu fanów cyklu Forza Horizon.

Tym razem w ramach serii Forza Horizon wyruszymy na wycieczkę po Meksyku, a mapa będzie większa i bardziej zróżnicowana w porównaniu do poprzednich odsłon. Obszar jest niemal półtora raza większy niż w czwartej części.

Deweloperzy przekonują, że wszystkie samochody, które ujrzymy na mapie, będą prowadzone przez prawdziwych graczy. Do zabawy w grupie zachęci system LINC, który wykryje wspólne zainteresowania między kilkoma osobami i zaproponuje im aktywności pasujące do ich preferencji.

Premiera już 9 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami