DLSS poprawia wydajność Red Dead Redemption 2 niemal o połowę

Dowodzi Nvidia.

  • DLSS zwiększa wydajność Red Dead Redemption 2 nawet o 45 procent
  • Gra osiąga powyżej 100 FPS na mocniejszych kartach graficznych

Dzisiejsza aktualizacja Red Dead Redemption 2 wprowadza na PC obsługę DLSS, czyli systemu poprawiającego wydajność w grach. Twórcy rozwiązania z Nvidii przekonują, że funkcja poprawia działanie produkcji nawet o 45 procent.

Firma zapewnia, że posiadacze wszystkich kart z serii GeForce RTX - wymaganych do używania mechanizmu - bez problemów powinni osiągnąć powyżej 60 FPS w 1080p. Podobną płynność mogą również uzyskać właściciele modeli RTX 3070 lub lepszych w 4K.

red_dead_redemption_2_wyniki_dlss
Wyniki Red Dead Redemption 2 z DLSSS w 4K na maksymalnych ustawieniach graficznych

Zaprezentowany przez Nvidię wykres wskazuje, że DLSS w maksymalnych ustawieniach graficznych i wspomnianej rozdzielczości 4K gwarantuje od kilkunastu do kilkudziesięciu klatek na sekundę więcej bez spadku jakości oprawy wizualnej.

Opublikowano też zwiastun, w którym porównano działanie Red Dead Redemption 2 z aktywną i wyłączoną techniką. Z nagrania wynika, że w niektórych sekwencjach udaje się osiągnąć powyżej 100 FPS.

Obsługa DLSS jest częścią aktualizacji Blood Money, która do Red Dead Online wprowadza nowe rodzaje aktywności związanych z działalnością przestępczą. Gracze mogą między innymi napadać na banki i dyliżanse oraz zajmować się porwaniami i odzyskiwaniem długów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami