Deathloop pojawi się na Xbox Series X/S najwcześniej we wrześniu 2022 roku

Dwanaście miesięcy po premierze na PC i PS5.

Deathloop, czyli nowa gra studia Arkane, może trafić na Xbox Series X/S, ale najwcześniej rok po premierze na PC i PS5.

Pod koniec opublikowanego kilka dni temu materiału z gry pojawia się plansza, która podkreśla, że gra jest konsolowym exclusivem PlayStation 5. W dolnej części ekranu widnieje adnotacja, że produkcja nie ukaże się na innych konsolach przed 14 września 2022 roku.

Przypomnijmy, że Deathloop na PC i PS5 zadebiutuje 14 września bieżącego roku. Innymi słowy, jeżeli tytuł faktycznie zmierza na Xbox Series X/S, na platformę Microsoftu zawita dopiero po dwunastu miesiącach.

deathloop_rok_wylacznosci
Deathloop na innych konsolach pojawi się rok po premierze

O fakcie, że produkcja studia Arkane jest czasowym exclusivem komputerów osobistych i PlayStation 5 wiadomo już od jakiegoś czasu, ale teraz sprecyzowano, ile potrwa okres wspomnianej wyłączności.

Kilka miesięcy temu Bethesdę - wydawcę Deathloop - przejął Microsoft. Przedstawiciele koncernu z Redmond zapewniali jednak, że nie mają zamiaru ingerować w zobowiązania, które firma podpisała przed zmianą właściciela.

W produkcji pokierujemy mężczyzną, który zostaje uwięziony w pętli czasowej. Aby się wydostać, musi zlikwidować wszystkie wskazane cele, ale po śmierci wraca do punktu wyjścia ze zdobytym wcześniej wyposażeniem i umiejętnościami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami