CoD Warzone otrzymało nowy pakiet tekstur na konsolach i PC

Zalecany dla rozdzielczości 1440p i większych.

Activision udostępniło nowy pakiet tekstur wysokiej rozdzielczości dla Call of Duty Warzone. Z prezentu mogą skorzystać użytkownicy konsol PlayStation i Xbox, a także PC. Do pobrania jest ok. 7 GB.

Jak wyjaśnia VGC, paczka jest rekomendowana dla rozdzielczości 1440p i większych, więc jeśli chodzi o konsole, różnicę powinni zobaczyć tylko właściciele Xbox One X, Xbox Series X/S, PS4 Pro i PS5. Bazowe PS4 i Xbox One obsługują maksymalnie 1080p.

warzone_2
Warzone coraz ładniejsze

To już piąta aktualizacja poprawiająca tekstury gry. Poprzednie skupiały się między innymi na wyglądzie broni oraz szczegółowości modeli postaci.

W połowie czerwca rozpoczął się 4. sezon Call of Duty Warzone. Wtedy to gra otrzymała obsługę 120 klatek na sekundę na PS5, ale tylko na wyświetlaczach obsługujących złącze HDMI 2.1. Funkcja była już wcześniej dostępna na Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami