Dead by Daylight - dodatki: jak założyć, działanie

Dodatki do latarek, kluczy, apteczek i skrzynek z narzędziami.

W Dead by Daylight możesz znaleźć dziesiątki różnorakich przedmiotów, które wykorzystasz w trakcie zabawy. Możesz także zwiększać ich skuteczność poprzez liczne dodatki. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Dodatki zdobędziesz w ten sam sposób co wspomniane we wstępie przedmioty - za sprawą wyzwań czy poprzez rozwój krwistej sieci. By z nich skorzystać wejdź do dowolnego trybu rozgrywki i kliknij drugą ikonkę przy lewej krawędzi ekranu (1).

006_dead_by_daylight_dodatki_jak_zalozyc_dzialanie

Wyposaż dowolny interesujący cię przedmiot, a następnie kliknij w jedno z dwóch pól dodatek (2). W sekcji ekwipunek / dodatki do przedmiotów (3) wyświetlą się dostępne dla tego przedmiotu modyfikacje. Po najechaniu na dowolną wyświetl się też opis (4) z którego dowiesz się co oferuje dany dodatek.

Każdy przedmiot może mieć maksymalnie dwa dodatki zwiększające jego funkcjonalność, nie mogą się one jednak powtarzać. Co więcej, dodatki pasują do konkretnych przedmiotów - jeśli będą niekompatybilne, nie będziesz w stanie ich założyć (w ich opisie pojawi się też stosowna informacja). Warto pamiętać także, że po ukończeniu meczu dodatki przepadają - należy je więc mądrze dobierać.

Następnie: Dead by Daylight - dary: czym są, jak aktywować

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - przedmiot: jak założyć i korzystać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami