Skip to main content

To zdarza się rzadko. Przedmioty kosmetyczne w Dead by Daylight potanieją

Zmiany w sklepie.

Takie okazje w grach wideo z pewnością nie zdarzają się często. Twórcy Dead by Daylight planują bowiem odświeżenie i ujednolicenie oferty we wbudowanym sklepiku z transakcjami cyfrowymi, w związku z czym ceny niemal 130 przedmiotów... spadną.

Deweloperzy informują o tym fakcie, ale z całkiem innego powodu. Zidentyfikowano bowiem trzy itemy, w przypadku których będzie odwrotnie, więc twórcy chcieli dać znak, że można je kupić jeszcze przed podwyżką, którą wprowadzi aktualizacja 7.7.0.

„Wraz z aktualizacją Sklepu ujednolicimy ceny przedmiotów kosmetycznych dla większości poziomów rzadkości, by zapewnić bardziej spójne wrażenia” - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym w serwisie X.

Nowe ceny w sklepiku

„Chociaż doprowadzi to do obniżenia cen blisko 130 przedmiotów, zidentyfikowaliśmy trzy przypadki, które w rezultacie przełożą się na podwyżkę: Klasyczna maska Ghost Face (głowa), Ubiór klauna Mr Puddles (strój) i Ubiór pogromcy demonów Feng Min (strój)” - dodano. „Chcieliśmy poinformować o tym z wyprzedzeniem, byście mieli czas na zakup tych przedmiotów w obecnej cenie”.

Aktualizacja 7.7.0 powinna zadebiutować 23 kwietnia. Poza nowym sklepikiem skoncentruje się głównie na balansowaniu rozgrywki, co oznacza między innymi modyfikacje na mapie Lampkin Lane, gdzie skrócono ulicę, usunięto część budynków i ułatwiono nawigowanie.

Read this next