W zwiastunie STALKER 2 pojawił się szef studia odpowiedzialnego za grę

Siergiej Grigorowicz wystąpił w trailerze.

Twórcy STALKER 2 ujawnili ciekawostkę związaną z zaprezentowanym na E3 2021 zwiastunem gry. Okazuje się, że w filmie wystąpiła osoba ważna dla pracującego nad projektem GSC Game World.

W opublikowanym kilka dni temu materiale pojawił się Siergiej Grigorowicz - założyciel, a zarazem szef odpowiedzialnego za strzelankę ukraińskiego studia. Menedżer wcielił się w siedzącą przy ognisku postać, która pod koniec wideo życzy bohaterowi „udanych łowów”.

stalker_2_wystep
Grigorowicz to jeden z towarzyszy przy ognisku

Informację o udziale dyrektora generalnego GSC Game World w trailerze przekazano w nagraniu, który zaprezentowano na streamie Microsoftu. W trakcie transmisji opowiadano o grach pokazanych na konferencji amerykańskiej firmy podczas E3.

Twórcy STALKER 2 omówili zwiastun tytułu, przedstawiając dodatkowe szczegóły o strzelance. Ujawniono, że jedna z lokacji pochodzi ze starszej odsłony cyklu - Czystego Nieba. Ponadto wyjaśniono, że bohater dysponuje przyrządem, ułatwiającym odnajdywanie artefaktów.

Autorzy przekonują, że w trailerze pojawili się członkowie frakcji, która zadebiutuje w sequelu. Nie chcieli jednak wyjawić żadnych konkretnych informacji o grupie, by gracze sami mogli odkryć jej sekrety w trakcie przygody.

STALKER 2: Heart of Chernobyl ukaże się 22 kwietnia 2022 roku na PC i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami