Dziś pokaz Battlefield 6 - jak oglądać prezentację

Zapowiedź nowej odsłony cyklu.

Dziś popołudniu odbędzie się pokaz nowej odsłony cyklu Battlefield, która przygotowywana jest przez deweloperów ze studia DICE. Start o godzinie 16:00.

Prezentacja gry z serii Battlefield - 9 czerwca, 16:00. Transmisję można obejrzeć w serwisie YouTube.

Z informacji przekazywanych przez przedstawicieli EA wynika jednak, że o 16:00 rozpocznie się dopiero odliczanie do pokazu zwiastuna. Potrwa ono godzinę - do 17:00 - a niewykluczone, że podczas wstępu firma ujawni dodatkowe materiały z projektu, na przykład screeny.

Sam trailer będzie można obejrzeć także poniżej:

W trakcie samego wydarzenia autorzy przedstawią pierwszy zwiastun strzelanki i wstępne informacje o grze. Nie jest jasne, czy gracze zobaczą fragmenty z właściwej rozgrywki.

Według szczegółów od twórców, najnowsza odsłona cyklu ukaże się przed końcem 2021 roku. Projekt określany jest jako gra „następnej generacji”, choć zmierza na nie tylko na PS5 i Xbox Series X/S, ale też PS4 i Xbox One. Tytuł oczywiście trafi też na PC.

Regularnie pojawiają się niepotwierdzone wieści o strzelance i materiały z produkcji, w tym trailer, który podobno przygotowano na użytek wewnętrzny. Ponadto nieoficjalne informacje wskazują, że produkcja ukaże się pod nazwą Battlefield 2042.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami