Biomutant - zagadka z łączeniem kabli: jak rozwiązać

Jak łączyć kable by wygenerować wartości z klucza.

Zagadka z łączeniem kabli to kolejny typ łamigłówek logicznych, które znajdziesz w Biomutant. Po raz pierwszy natkniesz się na tego typu aktywność w trakcie misji głównej Glutomir: Zakątek Gumikwaków. Z niniejszej strony dowiesz się w jaki sposób przepinać i łączyć kable, by sobie z nimi poradzić.

Po wejściu w interakcję z panelem na ekranie wyświetli się szereg informacji. W centralnej części znajdziesz kable, którymi musisz manipulować. Zwróć uwagę na gniazda, do których wpięte są kable. Mogą mieć dwie wartości - górną (1) dodatnią i w niektórych przypadkach także dolną (2), która jest ujemna.

178_biomutant_zagadka_z_laczeniem_kabli_jak_rozwiazac

Jeśli różnica między wartościami dodatnimi a ujemnymi w ramach danego kabla będzie wyższa od 0, to zostanie dodana do wartości ogólnej (3) widocznej u dołu ekranu. Jeśli z kolei będzie ujemna lub równa 0, nie wpłynie na nic. Twoim zadaniem jest takie ich ustawienie, by wspomniana wartość ogólna zgadzała się z kluczem (4) znajdującym się poniżej.

By manipulować kablem musisz po prostu wskazać gniazdo do którego jest on wpięty, wcisnąć spację (X i A dla konsol Playstation i Xbox), przesunąć znacznik na pożądane miejsce i ponownie wcisnąć spację. Pamiętaj, że każda tego typu akcja będzie kosztować cię dwa ruchy - standardowo, bez rozwijania Inteligencji, możesz wiec wykonać jedynie pięć ruchów.

Poprzednio: Biomutant - zagadka z płytką drukowaną: przełączanie diod, jak rozwiązać

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami