Biomutant - szybka podróż, drogowskazy: jak korzystać

Szybkie przemieszczanie się na mapie.

W Biomutant po mapie możesz poruszać się pieszo, jak i na grzbiecie wierzchowca. Biorąc jednak pod uwagę rozmiary mapy i fakt, że część zadań rozrzucona jest na olbrzymich dystansach, warto korzystać z systemu szybkiej podróży. Z tej strony dowiesz się jak to robić.

W pierwszej kolejności musisz znaleźć drogowskazy (1) i aktywować je wchodząc z nimi w interakcję. Służą one za punkty kontrolne, do których możesz się potem przenosić. Na pierwszy trafisz zaraz po wyjściu z Bunkra 101, kolejne znajdziesz przy kluczowych miejscach - wejściach do posterunków i fortów, przy postaciach niezależnych czy nowych lokacjach.

175_biomutant_szybka_podroz_drogowskazy_jak_korzystac

Gdy już odblokujesz drogowskazy otwórz mapę i zlokalizuj żółte kropki (2). Oznaczają one miejsca, w których znajduje się wcześniej aktywowany przez ciebie drogowskaz. Wskaż na dany punkt i wciśnij klawisz wyświetlony na ekranie (3) by się tam błyskawicznie przenieść.

176_biomutant_szybka_podroz_drogowskazy_jak_korzystac

Żeby nie było jednak zbyt łatwo to system ten ma niewielkie ograniczenia i nie wykorzystasz go w kilku sytuacjach. Nie będziesz w stanie przenieść się do drogowskazu gdy twoja postać będzie pod ziemią bądź wewnątrz dużego budynku. Podobnie sprawa wygląda w przypadku wierzchowców i pojazdów - nie możesz przenosić się siedząc na grzbiecie zwierzaka, na ślizgosiupni czy wewnątrz Mektona.

Poprzednio: Biomutant - wierzchowiec: jak wezwać mounta

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami