Biomutant - złomuj przedmioty: jak zmienić w surowce

Materiały do rzemiosła z niepotrzebnych przedmiotów.

Jedną z najważniejszych mechanik w Biomutant jest zaawansowany system tworzenia przedmiotów. Crafting wymaga jednak materiałów. Można je łatwo pozyskać rozkładając niepotrzebne przedmioty - z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

By sprawdzić ilość posiadanych surowców wciśnij klawisz G (w przypadku konsol trzeba otworzyć menu i przesunąć w dół). W lewym dolnym ekranie wyświetli się informacja o posiadanych materiałach (1). Są to odpowiednio koła zębate, drewno, plastik, guma i elektronika.

152_biomutant_zlomuj_przedmiioty_jak_zmienic_w_surowce

By rozmontować niepotrzebne przedmioty przejdź do zakładki Wyposażenie (2). Wejdź do dowolnej kategorii przedmiotów - na przykład Zużywalne (3).

153_biomutant_zlomuj_przedmiioty_jak_zmienic_w_surowce

Wskaż teraz przedmiot, którego nie potrzebujesz i chcesz rozłożyć na składniki. Przy materiałach pokażą się cyfry z plusem (4). Oznaczają one ilość danego surowca, który otrzymasz po rozmontowaniu przedmiotu. Gdy już będziesz gotowy, wciśnij klawisz Złomuj (5). Przedmiot zniknie z twojego ekwipunku, a zamian otrzymasz materiały.

154_biomutant_zlomuj_przedmiioty_jak_zmienic_w_surowce

W zależności od typu i przede wszystkim rzadkości przedmiotu otrzymasz też inną ilość i rodzaj materiałów. Nie zawsze też warto rozkładać przedmioty na komponenty - czasami lepiej jest je sprzedać by zarobić trochę zielonych.

Poprzednio: Biomutant - dodatki do broni: modyfikacje, jak zamontować

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami