CoD Warzone otrzyma wersję dostosowaną do PS5 i Xbox Series X/S

Z lepszą wydajnością i nie tylko.

Przedstawiciel Raven Software poinformował, że trwają prace nad wersją Call of Duty Warzone, dostosowaną do PS5 i Xbox Series X/S.

Dyrektor kreatywny wspomnianego studia - Amos Hodge - w rozmowie z serwisem Charlie Intel ujawnił, że edycja na nowe konsole zaoferuje między innymi opcję zabawy w 120 klatkach na sekundę. Strzelanka wykorzysta też możliwości dysków SSD, skracając czasy ładowania.

Deweloper nie przedstawił daty premiery wersji PS5 i Xbox Series X/S. Zapewnił jednak, że w Raven Software funkcjonuje zespół techniczny, który zajmuje się zaktualizowaniem silnika graficznego Call of Duty Warzone.

Darmowa strzelanka oczywiście działa już na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności, choć nie w pełni wykorzystuje możliwości urządzeń. Co jednak ciekawe, na mocniejszej z platform Microsoftu dostępna jest już funkcja rozgrywki w 120 FPS, ale opcji brakuje na sprzęcie Sony.

Jeżeli toczycie boje w Werdańsku, powinniście zajrzeć do naszego poradnika do Call of Duty Warzone z przydatnymi poradami. Niedawno zaś rozpoczął się trzeci sezon z wieloma nowościami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami