"To wciąż ta sama mapa" - fani CoD Warzone krytykują nową wersję Werdańska

Choć pojawiają się też głosy z drugiej strony barykady.

  • Część fanów gry jest zawiedziona mało znaczącymi zmianami
  • Punktują niedoskonałości, jak pozostałości po teraźniejszych czasach
  • Pojawiają się też kontrargumenty osób, którym podoba się nowa mapa

Wczoraj, późnym wieczorem, Activision udostępniło graczom nową mapę Call of Duty Warzone, osadzoną w roku 1984. Zdania fanów na temat cofniętego w czasie Werdańska są podzielone, ale spora część osób oczekiwała bardziej znaczących zmian.

Dyskusja toczy się przykładowo w komentarzach pod memami na Reddicie, które umieszczamy poniżej:

„Oto Werdańsk z 1984 roku!” / „Sheen... To już drugi rok z rzędu, kiedy pokazujesz w klasie Werdańsk”.

„Więc nowa mapa to po prostu Werdańsk?” / „Zawsze tak było”.

„Jestem znudzony Werdańskiem” - komentuje aktualizację Patelpb. „Grałem na »nowej« mapie kilka razy i o ile jest fajna, naprawdę marzy mi się coś zupełnie nowego” - dodaje, porównując Warzone do PUBG, które otrzymało już pięć aren.

„Rozkład jest niemal identyczny, większość budynków to zaledwie reskin” - wtóruje snorlz. „Niektóre zmieniły się nieco wewnątrz, ale ogólnie jest to właściwie ta sama, niezmieniona mapa. Mieli rok na prace i wyszło im coś takiego? Nie chciało im się nawet poprzestawiać niektórych lokacji?”.

„To nie my nazywaliśmy [Werdańsk z 1984 roku - red.] nową mapą. Powiedziano nam to [chodzi o Activision - red.]. To nie jest nowa mapa, tylko aktualizacja” - wyjaśnia swój punkt widzenia Exemus. „To reskin z kilkoma nowymi lokacjami. Nie to nam obiecywano”.

Oprócz tego pojawiają się głosy, że mapa jest niedopracowana i nie do końca sprawia wrażenie osadzonej w latach 80. Poniżej przykład nowoczesnej ciężarówki, która pozostała na arenie:

„Czemu mapa sprawia wrażenie, że musieli szybko stworzyć ją w miesiąc, skoro mieli cały rok” - zastanawia się rhiodejaneiro.

Inni użytkownicy zaznaczają, że nikt nie powinien być zdziwiony nowym Werdańskiem, bo nieoficjalne informacje o mapie pojawiały się już od wielu tygodni, więc gracze wiedzieli, czego się spodziewać. Niektórzy piszą nawet wprost: „Nowy Werdańsk jest świetny”, chwaląc naprawę problematycznych lokacji, paletę kolorów i większą otwartość przestrzeni.

„Myślę, że osoby, które narzekają na nową mapę, po prostu grały już tyle czasu w Warzone, że znają Werdańsk jak własną kieszeń” - uważa rxsheepxr. „Zróbcie krok w tył, na świecie są inne gry, jeśli ta już wam się nie podoba”.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami