Twórcy CoD Warzone poprawią skin krytykowany przez graczy

Skórka Roze doczeka się zmian.

  • Raven Software zajmie się skórką, która daje nieuczciwą przewagę w CoD Warzone
  • Twórcy obiecują też zmiany w zbyt potężnym pistolecie Sykov

Odpowiedzialne obecnie za rozwój Call of Duty Warzone studio Raven Software obiecało wprowadzić zmiany do Roze - kontrowersyjnej skórki, krytykowanej przez graczy.

Przypomnijmy: wspominany skin pokrywa postać czernią, która nie odbija światła, co pozwala ukryć się w ciemnych miejscach na mapie i atakować rywali z zaskoczenia. Według użytkowników, daje to nieuczciwą przewagę w rozgrywce.

cod_warzone_skorka_kontrowersyjna
Skórka od dawna jest utrapieniem graczy

Fani od miesięcy domagali się modyfikacji przedmiotu, który można było kupić w ramach przepustki bojowej w ubiegłorocznym piątym sezonie. Raven Software postanowiło zareagować: studio zapewniło, że przygotowuje pewne „poprawki” dla Roze, ale szczegółów nie ujawniono.

Deklaracja padła na Twitterze w odpowiedzi na opublikowaną przez jednego z internautów listę zmian, które są oczekiwane przez graczy Call of Duty Warzone. Deweloperzy obiecują też ulepszenie działania pistoletu Sykov, który uważany jest za „zepsuty”.

„Chcemy was i resztę fanów zapewnić, że cały czas przyglądamy się sposobom na udoskonalenie gry” - podkreśla zespół. Ekipa dodaje, że na przyszły tydzień zaplanowała „duże niespodzianki” - zapewne chodzi o event z bombami atomowymi.

Gracze, którzy toczą zmagania w darmowej strzelance, mogą zajrzeć do naszego poradnika do Call of Duty Warzone z szeregiem wskazówek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami