Cyberpunk 2077 - Kontrakt: czwarta bezwładza

Budynek WNS News, na ratunek Maxowi.

Czwarta bezwładza to kontrakt typu ratunek w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się w dzielnicy Northside. W ramach tej aktywności musisz odnaleźć Maxa, powstrzymać jego samobójstwo i wyprowadzić go z placówki wroga. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć kontrakt udaj się do dzielnicy Northside (1). Gdy dotrzesz do głównego wejścia (2) do budynku, zadzwoni do ciebie Regina Jones ze szczegółami zlecenia. Wspomniane wejście wymaga 8 poziomu zdolności technicznych, by się przez nie przedostać.

477_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_bezwladza

Jeśli nie masz dostatecznie rozwiniętej zdolności, obejdź budynek z lewej strony i wdrap się na górę (3) po kuble na śmieci. Wskocz przez dziurę w dachu (4) by dostać się do budynku.

478_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_bezwladza

Kolejne pomieszczenia w drodze do celu roją się od wieżyczek (5). Dezaktywuj je, by nie zwracać na siebie uwagi. Uważaj także na liczne miny laserowe (6) - wejście w nie zakończy się zgonem postaci. Możesz rozbroić je zbliżając się do ładunku bądź wykorzystując haki.

479_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_bezwladza

Przechodź przez kolejne pomieszczenia, a następnie wyjdź po schodach na piętro. Jak tylko zbliżysz się do wejścia do biura, zaczepi cię Max i zada pytanie. Natychmiast się zatrzymaj i wybierz odpowiedź (7). Jeśli się ruszysz bądź nie zdążysz podjąć wyboru, Max popełni samobójstwo.

480_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_bezwladza

Przeklikaj dostępne opcje dialogowe, a po chwili Max zgodzi się za tobą iść. Wyprowadź go z budynku za pomocą drzwi po drugiej stronie biura i zaprowadź do podstawionego przez fixerkę samochodu. Opuść teraz teren, poczekaj na telefon od Reginy i udaj się do skrytki po nagrodę, co zakończy kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami