Assassin's Creed Valhalla - ołtarz ofiarny: Asgard (Norwegia)

Ołtarz Ymira, składanie ofiary w Asgardzie.

W obrębie norweskiego, mitycznego regionu Asgard w Assassin's Creed Valhalla natrafisz na kilka aktywności dodatkowych i sekretów, pośród których jest ołtarz ofiarny. Różni się on jednak od innych, gdyż wymaga znalezienia skarbów rozrzuconych po całym Asgardzie. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć ołtarz, a także jak zdobyć potrzebną ofiarę.

Ołtarz Ymira (1) ulokowany jest we wschodniej części głównej wyspy Asgardu, na której rozpoczynasz tutejszą przygodę. Nie sposób go przegapić, gdyż miejsce do składania ofiary (2) otoczone jest kolumnami i jest bardzo widoczne.

878_acvalhalla_oltarz_ofiarny_ymira_asgard

Gdy zbliżysz się do ołtarza otrzymasz informację, że do złożenia ofiary potrzebujesz 30 kamiennych leż Ymira. Przedmioty te zdobędziesz w Asgardzie - są to wszystkie złote punkty na mapie (3), które tutaj zastępują skarby takie jak sztaby, uczone księgi czy elementy wyposażenia.

879_acvalhalla_oltarz_ofiarny_ymira_asgard

Większość punktów widoczna jest od momentu wejścia do Asgardu, niektóre odkryjesz po prostu przebiegając koło nich. Zdobycie ich jest proste - w przeważającej ilości wystarczy podejść do skrzyni i zebrać ze środka wspomniane kamienne łzy Ymira. Niektóre skrzynki są zamknięte na klucz - jednak ten zawsze znajdziesz w promieniu kilkudziesięciu metrów od pojemnika.

Podejmij się tej aktywności po ukończeniu wszystkich zadań fabularnych związanych z Asgardem. Bez tego nie dostaniesz się do części tutejszych terenów - a więc nie zdobędziesz wszystkich wymaganych do złożenia ofiary przedmiotów.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ołtarze ofiarne

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami