Udostępniono darmową wersję Hitmana 3

Zmienna bezpłatna zawartość.

  • Darmowa wersja Hitmana 3 jest dostępna na PC i konsolach
  • Pozwala przetestować dwie misje, w tym jedną z poprzedniej części

Deweloperzy z IO Interactive udostępnili Hitman 3 Free Starter Pack. To darmowa edycja skradanki, której zawartość będzie w przyszłości regularnie zmieniana.

Pakiet startowy można pobrać z Epic Games Store na PC,a wersję na konsole Xbox znajedziemy w Microsoft Store. Produkt jest już także dostępny w PS Store.

Do 5 kwietnia bezpłatna wersja pozwala rozegrać misję w Dubaju, a także początkowy etap z Hitmana 2. Później wprowadzone zostanie inne zadanie - nie wiadomo jeszcze które.

Hitman 3 zadebiutował w styczniu, a koszty produkcji zwróciły się w niespełna tydzień. Najnowsza część serii jest jednocześnie platformą dla wszystkich map i misji z całej trylogii, a gra doczeka się jeszcze nowych lokacji.

Studio IO Interactive koncentruje się obecnie na grze Project 007 - produkcji z Jamesem Bondem, opowiadającej zupełnie nową historię z udziałem słynnego szpiega. Nie ujawniono jeszcze daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami