Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb Freelancer do Hitmana 3 opóźniony. Kryjówkę zbudujemy w drugiej połowie roku

Za to nowa mapa ukaże się szybciej.

Twórcy Hitmana 3 modyfikują plany na nadchodzące miesiące. Rozbudowany tryb Freelancer ukaże się później, lecz przyśpieszono za to harmonogram w kontekście wydania nowej mapy, Ambrose Island.

Agent 47 w ramach opisywanej opcji będzie działał z kryjówki, gdzie zaplanuje misje. Wraz z postępami i kończeniem kolejnych kontraktów odblokuje nowe pomieszczenia i kolejne elementy wyposażenia - oraz wystroju.

W bazie uzyskamy dostęp do różnych kampanii. W skład każdej wejdzie kilka misji, które wykonamy w dowolnej kolejności. Co ciekawe, w przypadku ewentualnej porażki utracimy sprzęt zgromadzony podczas zadania.

Freelancer miał ukazać się wiosną, lecz plany zweryfikowano i mowa teraz o drugiej połowie roku. Twórcy zapewniają, że ostatnie testy pokazały, iż całość jest „w bardzo dobrej formie”, lecz potrzebny jest dodatkowy czas.

Zaktualizowane plany

Zmiana oznacza przetasowania pozostałych elementów harmonogramu. Mowa głównie o większej liczbie specjalnych kontraktów do wykonania. Wcześniej ukaże się także całkiem nowa mapa. Ambrose Island ujawniono w styczniu, a obecne założenia mówią o debiucie w lipcu.

Wcześniej - 24 maja - na PC pojawi się także aktualizacja 3.110, wprowadzająca między innymi ray tracing.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze