Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Freelancer w Hitmanie 3 dopiero w przyszłym roku

Będą za to testy.

Rozbudowany tryb Freelancer do Hitmana 3 - z elementami roguelike - zadebiutuje dopiero 26 stycznia przyszłego roku. Jeszcze do niedawana zakładano listopadową premierę.

Jeszcze wcześniej mówiono o wiośnie obecnego roku, więc mowa o kolejnym opóźnieniu. Skąd takie problemy z darmową aktualizacją? Pomysł jest bowiem całkiem rozbudowany i znacząco zmienia zasady rozgrywki. Agent 47 będzie działał z kryjówki, gdzie zaplanuje misje. Wraz z postępami i kończeniem kolejnych kontraktów odblokuje nowe pomieszczenia i elementy wyposażenia.

Pewnym zadośćuczynieniem będzie fakt, że w listopadzie - zamiast premiery - na Steamie odbędą się zamknięte testy nowego trybu, dla zaproszonych użytkowników. Szczegóły na temat terminów i treści powinniśmy poznać jeszcze w październiku.

„Od modyfikowania wyglądu kryjówki, do eliminowania liderów syndykatu, będziecie mogli sprawdzić kluczowe elementy rozgrywki - choć pewne elementy skrywamy w sekrecie” - napisano w ogłoszeniu. Inicjatywa posłuży też do przetestowania serwerów pod obciążeniem oraz do doszlifowania balansu ekonomii i prędkości zdobywania doświadczenia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze