Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 z darmową aktualizacją do Deluxe Edition. Twórcy reagują na krytykę

„Premiera nie poszła zgodnie z planem”.

Posiadacze gry Hitman 3 na Steamie otrzymają darmową aktualizację do wersji Deluxe. Twórcy produkcji oferują prezent w ramach przeprosin za nie do końca udany debiut.

Przypomnijmy: błędy, problemy z serwerami i ogólne zamieszanie zaowocowało falą negatywnych ocen. Gracze zarzucali twórcom podniesienie cen, za dużą liczbę przeróżnych edycji, brak przeceny i tak dalej.

„Premiera Hitmana 3 na Steamie nie poszła zgodnie z planem” - zgadzają się teraz twórcy w oficjalnym komunikacie.

„Ostatecznie nie sprostaliśmy własnym oczekiwaniom i nie podoba nam się, że społeczność na Steamie zaczyna przygodę z tytułem w ten sposób” - dodano.

Dlatego też posiadacze standardowego wydania otrzymają darmową aktualizację do odsłony Deluxe Edition. Jeśli posiadamy już ten droższy pakiet, dostaniemy upgrade do Seven Deadly Sins Collection.

Deluxe Edition zawiera kontrakty trybu eskalacji, garnitury i przedmiot z Edycji Luksusowej, a także szereg dodatkowych gadżetów, jak cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

Seven Deadly Sins Collection to pakiet siedmiu rozszerzeń, z atrakcjami inspirowanymi właśnie tytułowymi grzechami. Oferta z darmowymi aktualizacjami obowiązuje do 19 lutego.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze