Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman w końcu dostanie tryb rogue-lite. Freelancer zadebiutuje w tym miesiącu

Weź sprawy we własne ręce.

Po kilku opóźnieniach wyczekiwany tryb Freelancer w końcu zagości w grze Hitman 3. Premiera zbiegnie się w czasie z połączeniem wszystkich części ostatniej trylogii w zbiór Hitman: World of Assasination.

Freelancer poważnie zmienia zasady gry. Jest to tryb z elementami rogue-lite, w którym sami zaplanujemy kolejne akcje. Wszystkie zlecenia będą generowane losowo, a naszym zadaniem będzie obrać odpowiednią strategię, zaplanować przebieg misji oraz dobrać odpowiedni sprzęt. Wypełnianie kolejnych zleceń pozwoli zebrać finanse na rozbudowę kryjówki oraz odblokowanie nowego sprzętu.

Nikt nie będzie prowadził gracza za rękę, więc ważne będzie odpowiednie przygotowanie się do akcji. To świetny sposób na urozmaicenie rozgrywki, zwłaszcza jeśli wszystkie misje znacie już na pamięć - tym razem znane lokacje zostaną niejako „zremiksowane” przez zmianę wielu parametrów. Istotnym elementem trybu ma być też własnoręczna identyfikacja celów.

Co ciekawe, w nowym trybie nie ma pewności, że osiągnięcie celu podczas misji w ogóle będzie możliwe. Pod tym względem Freelancer mocno różni się od zadań fabularnych w podstawowej grze, gdzie zawsze dostępne były specjalne, oskryptowane zabójstwa. Tym razem trzeba będzie się upewnić, czy wykonanie zadania jest w ogóle możliwe.

Tryb Freelancer zadebiutuje 26 stycznia, a aktualizacja jest całkowicie darmowa. Tego samego dnia wszystkie tytuły ze współczesnej trylogii Hitman zostaną połączone w jedną wspólną produkcję - Hitman: World of Assassination. Posiadacze Hitman 3 otrzymają dwie poprzednie części za darmo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Hitman World of Assassination

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze