Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 najpopularniejszą odsłoną serii - w planach VR i ray tracing

Gra otrzyma też nowe mapy i opowieści.

Hitman 3 otrzyma w przyszłym roku nowe treści i aktualizacje. Twórcy ujawnili ponadto, że najnowsza odsłona jest najpopularniejszą w historii zasłużonego cyklu skradanek.

W produkcję od premiery w styczniu obecnego roku zagrało już bowiem ponad 50 milionów graczy - pochwaliło się studio IO Interactive. Wliczając zapewne darmowy prolog.

W dniu 20 stycznia przyszłego roku gracze otrzymają pierwsze nowości: ray tracing na PC, tryb rzeczywistości wirtualnej - także na komputerach osobistych - oraz tryb pod nazwą Elusive Target Arcade.

Ten ostatni opisywany jest na oficjalnym blogu jako „nowy sposób” na sprawdzenie lubianego przez fanów poszukiwania nieuchwytnych i znikających celów.

W późniejszych miesiącach 2022 roku otrzymamy także nowe mapy, linie fabularne oraz kolejne tryby. W przypadku tych trzech elementów nie podano jednak żadnych szczegółów. Wiemy jedynie, że kolejna duża aktualizacja pojawi się wiosną.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze