Watch Dogs Legion za darmo przez weekend. W sierpniu dodatek Assassin's Creed

Ubisoft przedstawia plany na rozwój gry.

Od 25 do 29 marca Watch Dogs Legion jest dostępny do przetestowania za darmo. Ubisoft udostępni wersję próbną na wszystkich platformach, a więc PC, Xbox i PlayStation. Ponadto wydawca podał nieco bardziej szczegółowe plany na rozwój gry - wiemy już, że dodatek nawiązujący do Assassin's Creed zadebiutuje w sierpniu.

W ramach darmowego weekendu chętni uzyskają dostęp do pełnego otwartego świata Watch Dogs Legion i multiplayera (bez Tactical Ops), ale z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi ścieżki fabularnej. Choć grę dałoby się ukończyć w przeciągu tych kilku dni, wersja testowa kończy się na misji Skye Larsen, rozgrywanej mniej więcej w połowie przygody.

W najbliższych miesiącach produkcja wzbogaci się o płatne i darmowe dodatki. Bez dodatkowych opłat gracze otrzymają w kwietniu nowe misje w kooperacji, dodatkowe aktywności, rozwiniętą customizację postaci oraz dwa nowe typy mieszkańców Londynu. Późnym majem Ubisoft wprowadzi zaś darmowe rozszerzenie do trybu multiplayer z kolejnymi zadaniami.

Posiadacze przepustki sezonowej mogą zaś liczyć na nową postać w kwietniu - kontrolującą umysły Minę Sidhu - a także fabularne rozszerzenie Bloodline, w którym spotkamy Aidena Pierce'a z „jedynki” oraz Wrencha z Watch Dogs 2.

watch_dogs_legion_ac_1
Warto zwrócić uwagę na kolory. Fioletowy do darmowe treści, a niebieski - dla posiadaczy przepustki sezonowej

Sierpień to czas crossoveru z serią Assassin's Creed. Nabywcy season passa wcielą się w Darcy, członkinię Bractwa Asasynów, a także otrzymają nowe misje nawiązujące do cyklu.

Watch Dogs jest również aktualnie przecenione o 50 proc. na wszystkich platformach. Wydawca przygotował też obniżki na edycje specjalne i przepustkę sezonową.

Jeżeli zdecydujecie się wypróbować grę, zajrzyjcie do naszego poradnika do Watch Dogs Legion.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami