Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Snotinghamscire (Anglia)

Wszystkie skrzynie z materiałami do rozbudowy osady, Opactwo Wenloch.

Region Snotinghamscire jest jednym z największych w Assassin's Creed Valhalla, przez co znajdziesz tutaj praktycznie każdy rodzaj skarbu czy znajdziek. Są także ładunki zawierające materiały do rozwoju osady. Tych znajdziesz tutaj łącznie trzy, wszystkie w obrębie Opactwa Wenloch.

Ładunek #1

Jak wspomnieliśmy we wstępie, wszystkie trzy ładunki znajdziesz w Opactwie Wenloch (1), w południowo-wschodnim rogu regionu Snotinghamscire. Po wyjściu z okrętu skieruj się w górę drogi, by dotrzeć do budynku (2) we wschodniej części.

644_acvalhalla_ladunek_snotinghamscire

Wyważ tutejsze drzwi, rozpraw się z dość dużą grupą wrogów, a następnie przebiegnij do drugiego końca pomieszczenia, gdzie czekają kolejne drzwi (3), przez które musisz się przebić. Po drugiej stronie znajdziesz schody - zbiegnij nimi na dół i otwórz sarkofag (4) z materiałami.

645_acvalhalla_ladunek_snotinghamscire

Ładunek #2

Po zebraniu ładunku #1, zbiegnij schodami w dół, do kolejnego pomieszczenia. Tutaj, we wschodnim rogu, natrafisz na kolejny sarkofag z materiałami (5).

646_acvalhalla_ladunek_snotinghamscire

Ładunek #3

Drzwi prowadzące do kolejnego sarkofagu są zaryglowane, więc zamiast tego przejdź do południowo-wschodniej części pomieszczenia i przejdź przez dziurę w ścianie (6). Załatw znajdujących się tutaj wrogów, zbierz klucz z ciała jednego z nich i otwórz drzwi (7).

647_acvalhalla_ladunek_snotinghamscire

Przejdź do kolejnego pomieszczenia i rozbij rygiel blokujący znane ci drzwi, a następnie zbiegnij po schodach na dół. Czeka cię tu walka z kilkoma grupami przeciwników. Po wyeliminowaniu ich, podejdź do ostatniego w tym regionie sarkofagu i zbierz z niego materiały.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami