Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Glowecestrescire (Anglia)

Lokalizacja mapy skarbów w Glowecestrescire.

Angielski region Glowecestrescire w Assassin's Creed Valhalla to kolejna część świata gry, w której znajdziesz mapę skarbów. W niniejszym rozdziale przedstawiamy dokładną lokalizację mapy skarbów, jak i samego skarbu, a także wyjaśniamy w jaki sposób się do nich dostać.

By zdobyć mapę skarbów udaj się do wschodniej części Glowecestrescire (1), gdzie znajduje się Źródło Sabriny. Na miejscu znajdziesz pomnik stojący w wodzie - w jego ręce z kolei jest misa, a w niej mapa (2), której szukasz. Zbierz ją i przeczytaj, by poznać lokalizację skarbu.

624_acvalhalla_mapa_skarbow_glowecestrescire

Dostań się do północno-zachodniej części regionu (3), tuż obok Maen Ceti, jednego ze stojących głazów w Glowecestrescire. Na miejscu znajdziesz wgłębienie w ziemi, a w nim regał do przesunięcia (4).

625_acvalhalla_mapa_skarbow_glowecestrescire

Odsuń go do tyłu, by odsłonić niewielką szczelinę w skale. Wewnątrz czeka skrzynka z materiałami, jak i poszukiwany skarb - Schemat Wyroczni (kadłub).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami