Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Glowecestrescire (Anglia)

Stojące głazy w Rollendritch i Czarcich Kręgach.

W trakcie przemierzania angielskiego regionu Glowecestrescire w Assassin's Creed Valhalla natkniesz się na wiele skarbów i aktywności dodatkowych. Jednym z nich są zagadki związane ze stojącymi głazami. Tych jest tutaj łącznie dwie, w Rollendritch i Czarcich Kręgach. Z tej strony dowiesz się jak je znaleźć i w jaki sposób rozwiązać ich zagadkę.

Stojące głazy #1 - Rollendritch

Pierwsze stojące głazy znajdziesz we wschodniej części Glowecestrescire (1), w lokacji o nazwie Rollendritch. Na miejscu czeka na ciebie standardowy krąg kamieni. Wejdź w interakcję z jednym z nich (2), by poznać symbol, jaki musisz ułożyć.

615_acvalhalla_stojace_glazy_glowecestrescire

Jak w przypadku innych obiektów z tej grupy aktywności, musisz w tym miejscu odpowiednio ustawić postać i kamerę, by symbole stworzyły wzór, który przed momentem sprawdziłeś. Prawidłowe ustawienie postaci i kamery znajdziesz na poniższym obrazku.

616_acvalhalla_stojace_glazy_glowecestrescire

Stań od strony południowej, kierując się na północ, tak by do głazów mieć 19-20 metrów. Jeśli wszystko wykonasz jak należy, kamera delikatnie się przybliży i głazy zostaną aktywowane.

Stojące głazy #2 - Czarcie Kręgi

Drugi kamienny krąg czeka na ciebie w południowo-wschodnim rogu regionu (3). Zbliż się do niewielkiego kamienia (4) i wejdź z nim w interakcję, by poznać tutejszy symbol do ułożenia.

617_acvalhalla_stojace_glazy_glowecestrescire

By aktywować te głazy, wskocz na łódź (5) znajdującą się na południe od centrum głazów i zasiądź za jej sterami. Odpłyń delikatnie na zachód, by fragmenty utworzyły symbol (6).

618_acvalhalla_stojace_glazy_glowecestrescire

Pamiętaj, by odpowiednio wcześnie zatrzymać łódź - musisz utrzymać symbol przez kilka sekund, by został on aktywowany.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami