Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Suthsexe (Anglia)

Bronie i pancerze ukryte w regionie Suthsexe, jak zdobyć.

Angielski Suthsexe jest jednym z większych regionów w Assassin's Creed Valhalla i do odnalezienia jest tutaj sporo różnorakich skarbów i znajdziek. W przypadku tej części mapy, trafisz na dwa elementy wyposażenia - ich lokalizację i sposób zdobycia prezentujemy na niniejszej stronie.

Wyposażenie #1 - Szaty mentora

Na pierwszy skarb z tej grupy trafisz w Guildford (1), niemal w samym centrum regionu Suthsexe. Na miejscu znajdziesz Kościół Świętej Lewinny. Podejdź do niego od strony południowo wschodniej, gdzie znajduje się mocowanie liny (2). Przestrzel je z łuku, by ładunek spadł na rusztowanie i odsłonił przejście. Wdrap się teraz na górę i wejdź w dziurę powstałą w miejscu ładunku.

591_acvalhalla_wyposazenie_suthsexe

Zeskocz teraz na dół i znajdź podłogę do zniszczenia (3). Przestrzel ją z łuku i zejdź na niższe piętro. Rozbij kłódkę drzwi i przez nie przejdź, a następnie zlokalizuj regał (4). Przesuń go, ciągnąć go w swoją stronę, by otworzyć przejście, w którym trafisz na skrzynię z elementem wyposażenia.

592_acvalhalla_wyposazenie_suthsexe

Wyposażenie #2- Zarękawia mentora

Drugi i zarazem ostatni z tutejszych elementów wyposażenia znajdziesz w południowej części regionu, w Kryjówce w Anderitum (5). Dotrzyj na miejsce, a następnie zlokalizuj przeciwnika z kluczem (6).

593_acvalhalla_wyposazenie_suthsexe

Zabij go i zbierz z niego ten przedmiot, a następnie zejdź do tunelu znajdującego się bezpośrednio pod zabitym wrogiem i otwórz drzwi z pomocą klucza.Załatw tutejszego wroga, a następnie prześlizgnij się przez dziurę przy lewej ścianie pomieszczenia (7).

594_acvalhalla_wyposazenie_suthsexe

Biegnij do końca korytarza, odbij w prawo i przejedź przez kolejną dziurę. Teraz skręć w lewo i zniszcz deski, by odsłonić kolejne przejście (8). Prześlizgnij się pod spodem, by trafić do miejsca ze ścianą do zniszczenia (9).

595_acvalhalla_wyposazenie_suthsexe

Wykorzystaj umiejętność Pułapka z zapalającym lontem, by rozbić przeszkodę. Wejdź do środka i wybiegnij po schodach na samą górę. Zniszcz drewnianą barierę, wespnij się na ścianę, a następnie zeskocz na dół przed siebie i zbierz zawartość skrzyni - Zarękawia mentora.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami